Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Киевская область » Киев » Все для дома и сада » Другие товары для дома » Продам » Подать объявление бесплатно

Средство от насекомых - дымовая шашка Перметрин.

Объявление размещено: 17.01.2019 13:21
Продам
Цена: 300 UAH


Багатоцільовий продукт для дезінсекції в закритих приміщеннях. Боротьба з комахами здійснюється за допомогою інсектицидного диму, який безпосередньо впливає на комах, які знаходяться в приміщенні під час обробки.

Перметрин – це інсектицид широкого спектру дії, хімічний продукт, який застосовується для знищення ряду комах.
Перметрин належить до синтетичних інсектицидів, які, хоч і виробляються штучно, подібні до хімічних речовин із інсектицидними властивостями, що трапляються у природі та називаються піретроїдами.
Перетроїди – одні із самих давніх відомих органічних інсектицидів. Їхня дія зумовлена швидкою паралізацією нервової системи комах, яка викликає у шкідників ефект «нокдауну».

При використанні , перметрин діє як шлунковий токсин, або, при безпосередньому контакті із комахою, як контактна отрута. Знищує дорослих особин, яйця та личинок, також має незначні репелентні властивості. Інсектицидна дія цього продукту може не припинятись до 12 тижнів після застосування


Димогенератори ідеально підходять для боротьби із крилатими та безкрилими комахами. Можуть використовуватись для загальної дезінсекції складів та підтримання санітарії приміщень громадського призначення.

Також чудово підходять для використання в незручних та малодоступних місцях, де складно використовувати розпилювачі, наприклад, на горищі, у висотних спорудах та всередині механізмів.

Застосування
У приватних будинках, складах і т.п., для підтримання санітарії в приміщеннях громадського призначення, всередині механізмів, приміщеннях для утримання дрібних тварин

Ціль
Крилаті комахи, блохи, постільні кліщі, мурахи, амбарні комахи-шкідники, таргани

31 г – 4,2г діючої речовини

ДОЗУВАННЯ

КОМАХИ РОЗМІР ТЕРИТОРІЇ(M³) 1 ДИМОГЕНЕРАТОР
Крилаті комахи - 1000
Блохи та клопи постільні - 250
Мурахи, амбарні шкідники та таргани - 62,5

ВИКОРИСТАННЯ

• Як найкраще ізолюйте приміщення. Закрийте вікна, перекрийте димоходи та витяжки.
• Звільніть приміщення, яке буде оброблятись, від людей, рослин та тварин, включаючи риб.
• Візьміть необхідну кількість димогенераторів. Відірвіть кріплення та зніміть кришку банки.
• Поставте димогенератор на вогнетривку поверхню. Якщо використовується декілька генераторів, розташуйте їх на відстані один від одного в приміщенні, яке буде оброблятись. Перш ніж запалювати перший, підготуйтесь. Підпаліть запал сірниками.
• Послідовно запалюйте димогенератори, починаючи із того, який розташований якнайдалі від виходу.
• Залишіть приміщення закритим не менше, ніж на дві години. Після закінчення обробки відкрийте вікна та двері, щоб добре провітрити приміщення.

Контакты автора объявления
Компания: ООО "Ф ДЖИ ГРУПП"
Имя: Андрей Алексеевич
Телефон: +380633718778
Сайт: http://www.fggroup.com.ua
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Киев
Регион: Киевская область


ID объявления: 3948466
Объявления по разделам