Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Киевская область » Киев » Услуги » Реклама, маркетинг » Услуги » Подать объявление бесплатно

Розміщення реклами в газеті «Пенсійний кур’єр»

Объявление размещено: 09.04.2019 11:15
Услуги
Цена: договорная


«ПЕНСІЙНИЙ КУР'ЄР» -- всеукраїнський соціально-інформаційний тижневик, що виходить тиражем понад 50 тисяч примірників із гарантованою доставкою читачеві.

Завдяки цьому видання має широкі можливості для реалізації Ваших потреб на українському ринку рекламно-інформаційних послуг.

Переваги розміщення реклами в «Пенсійному кур’єрі»:

• Ціни на рекламу значно нижчі, ніж у інших відомих всеукраїнських тижневиках.
• Газета не має списань -- весь наклад газети розповсюджується за передплатою, що гарантує її 100% доставку читачам.
• Наклад газети розповсюджується по території всієї України -- не лише у великих містах, а й у райцентрах і віддалених селах.
• Інформаційні та іміджеві матеріали, надруковані на шпальтах тижневика, мають постійні відгуки пенсіонерів – найбільш активних читачів країни.
• Вікова категорія читачів «Пенсійного кур’єра» -- від 45 років. Це - суспільно активні громадяни України, активні споживачі товарів і послуг.
• Видання має гнучку систему знижок, що робить співпрацю з ним привабливою для рекламодавця – рекламної агенції чи приватного підприємця.
• Рекламно-маркетингова служба всеукраїнського тижневика втілює сучасний підхід у сфері надання рекламно-інформаційних послуг. Кожному клієнтові приділяють максимум уваги.
• Рекламодавець має можливість публікувати в газеті не тільки блокову рекламу (чорно-білу та кольорову), але й рекламні та іміджеві статті усіх жанрів, які можуть виконати для нього на пільгових умовах журналісти видання.

Контакты автора объявления
Имя: Георгій
Телефон: +38(063) 775-65-62, +38(044) 285-57-18
Сайт: https://www.facebook.com/gazetaPK/
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Киев
Регион: Киевская область
Адрес: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 31/37
Фотографии объявления


все объявления автора

ID объявления: 4196306
Объявления по разделам