Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Луганская область » Луганск » Сельское хозяйство » Сельхозтехника и оборудование » Продам » Подать объявление бесплатно

Дисковая борона ДАН 2,1 типа АГ

Объявление размещено: 22.11.2018 15:54
Продам
Цена: договорная


Дисковий агрегат навісний

Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив і пожнивних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом і зменшуючи ерозію,   подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельєф поля.
Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту.
Агрегати цієї конструкції об’єднали в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Диски встановлені під визначеними експериментально кутами атаки і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і зменшує енергоємність обробітку ґрунту, зношення дисків, забезпечує їх самозаточування.
Диски здійснюють обертальний рух.   Це зменшує їх тертя по ґрунту, що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.
Диски мають вирізи і виготовляються з внутрішньою заточкою по всьому зовнішньому периметру,   що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів (в тому числі глинистих чорноземів), подрібнення пожнивних залишків, а також зменшує тягове зусилля трактора.


ДАН-1,8 ДАН-2,1 ДАН-2,5 ДАН-2,8 ДАН-3,1 ДАН-3,5
Шир..   обробітку, м 1,8 2,1 2,5 2,8 3,1 3,5
Глибина обробітку, см 4,0…18,0
Робоча швидкість, км/год 8,0…12,0
Продуктивність, га/год 1,5…1,9 1,8…2,2 2,1…2,6 2,4…2,9 2,6…3,2 2,9…3,6
Витрати палива, кг/га 4,0…8,5
Гарантований ресурс, га 2250 2700 3150 3600 4050 4500
Потужність трактора, к.с. 40…70 60…90 80…110 100…130 120…150 140…180


ДАН має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
1. В підшипниковому вузлі використанні підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, а також сучасне касетне ущільнення, що забезпечує наробіток у 9600 га на агрегаті ДАН без розбирання підшипникового вузла!!!

2. Зменшений шаг розташування дисків та їх оптимальні параметри розташування забезпечують: якісний обробіток ґрунту з рівним ложем, менше зношення дисків ніж у аналогів та високий ресурс агрегатів.

3. Для агрегатування з трактором шляхом приєднання центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує агрегатування з тракторами різних моделей без доробки агрегату.

4. Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, що знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату та збільшену надійність.

5. Збільшено відстань між катком та дисками, що покращує розподіл рослинних решток по полю, вирівнювання площі та виключає забивання катка на вологих ґрунтах.

6. Прикотуючі катки мають збільшений радіус та меншу кількість робочих елементів (8 замість 10) що виключає забивання катка.
7. В конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, що полегшує їх обслуговування та забезпечує в 5 раз більший!!! ресурс в порівнянні з підшипником 31-UCF-208.

8. Використання фарби і антикорозійного ґрунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.
9. Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему. Глибина обробітку установлюється регулюванням положення котка і тракторної навісної системи.


Обробіток ґрунту агрегатами типу ДАН   має наступні агрономічні переваги:

1. Прискорюється перетворення пожнивних решток в поживні речовини для рослин завдячуючи подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі ґрунту.

2. Вирівнювання рельєфу ґрунту дозволяє підвищити якість посіву і швидкість збирання культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти здоров’я механізаторів.


3. Зберігається волога в ґрунті завдяки наявності пожнивних решток, порушенню капілярів та прикочуванню верхнього шару ґрунту.

4. Ґрунтові мікроорганізми весь час знаходяться в природних умовах і активно покращують біохімічний стан ґрунту, збільшують кількість гумусу - залогу високої родючості ґрунту.

Контакты автора объявления
Компания: ЧП AgroSnab
Имя: Евгений Алексеевич
Телефон: 0966150085
Сайт: http://agrosnab2012.etov.com.ua/
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Луганск
Регион: Луганская область
Адрес: 0951215052

все объявления автора

ID объявления: 581180


Другие объявления автора
Прицепная дисковая борона типа АГ- 1,8П
Причіпний дископлуг типу АГ - 1.8П. Колеса розташовані по середині(між дисковими рядами), що дає можливість працювать на більш високих швидкостях, меньше забиваються диски, менша нагрузка на навіску трактора. Диски - ромашка 660мм. Глибина обробітку - від 5см. до 18см. Агрегатується з тракторами від...
58 000 UAH
Дисковая борона аналог АГ - 2.4
Дисковий агрегат АГ - 2.4 призначений для лущення післяжнивних залишків та обробітку грунту до 18см. Перевага перед причіпними - ціна та мобільність. Агрегатується з тракторами від 80к.с....
55 000 UAH
Прицепная дисковая борона аналог АГП - 2.4
Дискова борона АГП 2.4 предназначена для измельчения растительных остатков и обработки почвы по принципу дископлуга от 8 до 20см. Прицепной агрегат снижает нагрузку на навеску трактора, что способствует более длительной ее работы и более качественно обрабатывает почву - за счет увеличения массы агр...
75 000 UAH
Прицепная дисковая борона типа АГП 2.4 б/у
Эксклюзив. Прицепная дисковая борона типа АГП 2.4 б/у. Рама удлиненная, это дает возможность снизить нагортание куч, улучшить качество обработки почвы. Колеса по средине. Агрегатируется с тракторами типа МТЗ 82, МТЗ 892....
договорная
Прицепная дисковая борона типа АГП 2.1 б/у
Прицепная дисковая борона типа АГП 2.1 б/у. Рама удлиненная, это дает возможность снизить нагортание куч, улкчшить качество обработки почвы. Колеса по средине. Агрегатируется с тракторами типа МТЗ 80, ЮМЗ 6....
договорная
Прицепная дисковая борона типа АГП 1,8 б/у
Эксклюзив. Прицепная дисковая борона типа АГП 1,8 б/у. Удлиненная рама, раздвинуты ряды, колеса по средине....
договорная
Культиватор КПУ - 8
Культиватор причіпний універсальний КПУ-8; Для виконання основного безполицевого обробітку на глибину до 24 см. полів після збирання цукрових буряків, зернових та інших культур, довжина рослинних решток на яких не перевищує 150мм і на глибині обр......
180 000 UAH
Плуг оборотный ПОН 3 х 25
Плуг оборотний ПОН 3 х 25 призначений для гладкої оранки ґрунтів на схилах і рівнинах, без рознімних борозен. Агрегат рухається човниковим ходом, проводить оранку з укладанням пласту в одну сторону. Корпус плуга має птимальні кути атаки, а напівгвинтова площина відвала дозволяє зменшити тяговий опір...
23 000 UAH
Сівалка СУПН 6М та СУПН 8М ( Гібрид)
Сівалка СУПН 6М та СУПН 8М, це комбінована ссівалка. Рама супн, а висіваючі апарати - УПС (Веста). Даний гібрид дає можливість мати більш низьку ціну порівняно з Вестою, та біль точний висів порівняно з СУПН. Ця новинка дуже добре себе зарекомендувала серед фермерів з невеликими площами. Щедрого ...
договорная
КРН 5.6
Культиватор КРН предназначен для междурядной обработки почвы, обеспечивает ресурсосберегающую обработку почвы, т.к. может выполнять за один проход следующие виды операций в зависимости от установленных рабочих органов : распушивание и размельчение грунта на глубину до 16 см; подрезание с...
договорнаяОбъявления по разделам