Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Днепропетровская область » Орджоникидзе » Транспорт, автомобили » Сельхозтехника » Продам » Подать объявление бесплатно

Агрегат чізельний АЧ - 1,5

Объявление размещено: 18.09.2018 16:42
Продам
Цена: договорная


Новинка! Аналог Гаспардо.
Чізель призначений для інтенсивного суцільного лущення грунту після збирання врожаю або розпушування на глибину до 35 см. Основна перевага чизель - культиватора - висока інтенсивність обробки грунту з відносно невеликим тяговим опором.
Глибокорозрохлювач призначений тільки для глибокого разрихлянія грунту, а взаімодействующія з ним скребниця разграбляет і вирівнює поверхню піднятого пласта грунту, що обмежує випаровування води з грунту і прискорює сходи насіння.
Глубокорихленіе застосовується на полях з " плужной підошвою ", після збирання врожаю, коли грунт підсушити, і на розпушених поле не потрібно виконувати подальших операції . Глибокорозрохлювач може бути застосовним також для підготовки ґрунту перед посадкою фруктових дерев, чорничних кущів і рослин з глибокою кореневою системою.
Модельний ряд: АЧ 1.5 - АЧ 2.5 - АЧ 3.5 - АЧ 4.5.
Доставка. Гарантія.

Контакты автора объявления
Имя: Татьяна
Телефон: +380980128843
Сайт: http://agrorid3.etov.ua/
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Орджоникидзе
Регион: Днепропетровская область
Фотографии объявленияID объявления: 4126854
Объявления по разделам