Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Полтавская область » Полтава » Услуги » Юридические услуги » Юридические консультации » Услуги » Подать объявление бесплатно

Кадастрові номера, кадастровий номер земельної ділянки

Объявление размещено: Вчера 15:12
Услуги
Цена: договорная


Правова група ХіТ пропонує послугу у сфері земельного права – присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці чи земельному паю. На даний час, кадастровий номер є суттєвою ознакою та умовою будь-якого договору, який стосується відчуження або передачі земельної ділянки.
Крім того, Правова група ХіТ допоможе отримати кадастровий номер Полтава та кадастровий номер земельної ділянки Полтава з мінімальними затратами часу та коштів зі сторони клієнта. Юристи Правової групи ХіТ нададуть максимально якісну правову допомогу та перевірять земельну ділянку за кадастровим номером.
Кожна земельна ділянка повинна мати кадастровий номер, і юристи Правової групи ХіТ допоможуть вам в його отриманні в Полтаві та Полтавській області.
Правова група ХіТ-якісні юридичні послуги за розумну ціну.
м. Полтава, вул. Кагамлика 72, 095-504-50-50

Контакты автора объявления
Имя: Христина
Телефон: 095-504-50-50
Сайт: http://pravova-grupa-ht.prom.ua
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Полтава
Регион: Полтавская область
Адрес: Кагамлика 72


ID объявления: 3953680
Объявления по разделам