Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Полтавская область » Полтава » Услуги » Юридические услуги » Адвокаты, адвокатские услуги » Услуги » Подать объявление бесплатно

Визнання права власності на земельну ділянку

Объявление размещено: Вчера 11:24
Услуги
Цена: договорная


Юристи Правової групи ХіТ спеціалізуються у вирішенні складних юридичних питань, які пов’язані із виникненням та визнанням права власності на земельну ділянку. Земельний спір – є складною категорією справ, так як для його вирішення потрібні знання цивільного, земельного права, а також питань державної реєстрації прав власності.
Правова група ХіТ допоможе вам вирішити земельний спір в суді, а саме напише заяву на право власності на земельну ділянку, а також подати позов до суду про визнання права власності на земельну ділянку. Наші юристи нададуть безкоштовну правову допомогу з питань державної реєстрації права власності на земельну ділянку, а також щодо юридичну консультацію у разі спільної власності на землю.
Вирішення земельних спорів – це та сфера, в якій адвокати Правової групи ХіТ мають значний практичний досвід та практичні перемоги в судових спорах.
   Правова група ХіТ-якісні юридичні послуги за розумну ціну.
м. Полтава, вул. Кагамлика 72, 095-504-50-50

Контакты автора объявления
Имя: Христина
Телефон: 095-504-50-50
Сайт: http://pravova-grupa-ht.prom.ua
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Полтава
Регион: Полтавская область
Адрес: Кагамлика 72


ID объявления: 3953683
Объявления по разделам