Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Полтавская область » Полтава » Услуги » Юридические услуги » Адвокаты, адвокатские услуги » Услуги » Подать объявление бесплатно

Будівельний підряд, підготовка договору будівельного підряду

Объявление размещено: Вчера 15:12
Услуги
Цена: договорная


Будівельний підряд – одним із видів підприємницької діяльності, що є комплексним та включає в себе різні види діяльності: поставка товару, ліцензування, сертифікація, земельні спори, виконання робіт, здача об’єкту в експлуатацію.
Правова група ХіТ проконсультує та надасть правову допомогу щодо підготовки договору будівельного підряду чи договір підряду на виконання будівельних робіт. Наші юристи та адвокати будуть супроводжувати весь процес будівництва від моменту отримання дозвільних документів на будівництво закінчуючи введенням об’єкту в експлуатацію.
Правова група ХіТ – це хороші адвокати та досвідчені юристи, що спеціалізуються на питаннях будівництва та мають практичний досвід щодо супроводження процесу будівництва.
Договір будівельного підряду захистить інтереси приватних клієнтів від недобросовісних виконавців робіт, так як договір будівельного підряду передбачить матеріальну відповідальність   будівельної фірми.
м. Полтава, вул. Кагамлика 72, 095-504-50-50, 096-302-00-34

Контакты автора объявления
Имя: Христина
Телефон: 095-504-50-50
Сайт: http://pravova-grupa-ht.prom.ua
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Полтава
Регион: Полтавская область
Адрес: Кагамлика 72


ID объявления: 3953979
Объявления по разделам