Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Ровненская область » Ровно » Услуги » Бытовой ремонт, сервис » Ремонт, сервис бытовой техники » Услуги » Подать объявление бесплатно

Ремонт пральних машин Рівне.

Объявление размещено: 10.01.2019 11:18
Услуги
Цена: договорная


Ремонт пральних машин Рівне. Ремонт пральної машини в Рівному. Ремонт пралки Рівному. Майстер з ремонту пральних машин Рівне. Відремонтувати пральну машину в Рівному.
Виконаємо ремонт пральних машин Рівне-якого рівня складності.
Якщо ваша пральна машина перестала працювати або з"явилися будь-які несправності, сторонні звуки, не турбуйтеся, майстер Домової служби виконає діагностику та ремонт Вашої пральної машини   якісно, ​​недорого та швидко.
Наші майстри мають за плечима багаторічний стаж роботи, що дозволяє виконувати ремонт пральних машин у Рівному абсолютно будь-якого рівня складності:
- Не закривається дверцята, зламався замок;
- Пральна машина потекла;
- Збій електроніки, не працює датчик температури;
- Поломка зливного насоса (помпи);
- Розрив ременів на пральних машинах;
- Голосно гуде пральна машина, стрибає, сильно вібрує корпус;
- Не гріється вода в машинці;
- Не зливається вода;
- Не віджимає машинка;
- Вихід з ладу сальника, підшипника, концентратора, електроклапана, електронні модулі, кнопки, мережеві вимикачі, термостати, таймери і всілякі інші проблеми.
Викликавши майстра Домової служби   для ремонту пральної машини, Ви отримаєте відремонтовану помічницю в той самий день. І тільки у найскладніших випадках майстер забирає зламану деталь на сервісний центр. Також наш майстер підбере і замовить всі необхідні деталі і комплектуючі для заміни в пралці.
Майстер Домової служби по ремонту пральних машин виїде в будь-який район міста чи району, а по завершенню залишить Вам письмову гарантію на свою роботу.

Контакты автора объявления
Компания: Домова служба
Имя: Домова служба
Телефон: 0508145005
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Ровно
Регион: Ровненская область
Адрес: Домова служба - більше чим просто майстер!
Фотографии объявленияID объявления: 2642095
Объявления по разделам